Haber

CHP’nin yeni İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu oldu

İZMİR – CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında İzmir’in yeni il başkanı Şenol Aslanoğlu belli oldu. İzmir’de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapan Aslanoğlu, bir dönem CHP Balçova Belediye Meclis üyeliği de yaptı. 2019 Yerel Seçimlerinde Balçova Belediyesi Başkan Adayı Adayı olan Aslanoğlu, CHP Parti okul ve sandık organizasyonlarında da görev aldı.

“BİRLİKTE BAYRAĞI DAHA YÜKSEK AKIŞTIRACAĞIZ”

47 yaşında ve endüstri mühendisi olan Aslanoğlu, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeliği de yaptı. Halen İZSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Aslanoğlu, aynı zamanda İzmir İl İstihdam Kurulu, Ege Üniversitesi Teknopark, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Teknopark, İzmir Bilimpark Teknopark Yönetim Kurulu üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

İl başkanı olduktan sonra açıklama yapan Aslanoğlu, şunları söyledi:

“Beni bu göreve layık gören ve güvenen Genel Liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na, partimizin yetkili kurullarına ve başından beri desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tunç Soyer’e teşekkür ediyorum. “Modernliğin ve demokrasinin kalesi İzmir’de bu maratonun bayrak yarışının son 100 metresinde yer almaktan onur duydum. Geçmiş dönem il başkanlarımız ve il yöneticilerimiz, bayrağı bugüne kadar başarıyla taşıyan partimizin tüm emekçileri ile birlikte bayrağı her zaman birlikte taşıyacağız.”

habersafranbolu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu